تلفن های تماس : 02133856545 09124251334

قیمت انواع مخزن فلزی

در این بخش قصد داریم تا در رابطه با قیما انواع مخازن فلزی و آهنی صحبت کنیم و نحوه تعیین قیمت های مخازن آهنی یا فولادی را برای شما عزیزان توضیح دهیم تا اگر شما قصد خرید هر کدام از مخازن فلزی را دارید با توجه به اطلاعاتی که در این بخش بدست خواهید آورد بتوانید یک خرید منصفانه و معقولانه را تجربه نمایید پس اگر نیاز به خرید این دسته از مخازن را دارید تا انتها این مطلب را دنبال نمایید

معرفی مخازن فلزی یا فولادی

در ابتدا لازم میباشد تا شما عزیزان با این دسته از مخازن آشنایی  داشته باشید و از کارایی این مخازن اطلاعات لازم را کسب نمایید.در ابتدا لازم است بدانید که از مخازن فلزی برای تمامی سیالات نظیر آب آشامیدنی ، مشتقات نفتی نظیر گازوییل ، مایعات صنعتی نظیر تینر و … استفاده میگردد.این مخازن قابلیت ساخت و تولید در ظرفیت های متنوع را دارا میباشند.همچنین به راحتی میتوان این مخازن را در تمامی اشکال نظیر استوانه ، مکعبی ، بیضی ، مخروطی و … تولید کرد.همچنین امکان ساخت این مخازن در ابعاد و اندازه های سفارشی نیز امکانپذیر و میسر میباشد.

پارامتر های اصلی در تعیین قیمت مخزن فلزی

حالا که تقربا با مخازن فلزی آشناییت نسبی بدست آورده ایم نوبت به تعیین پارامتر های اصلی برای تعیین قیمت مخزن فلزی یا آهنی میرسد که هر کدام را بصورت مختصر نیز توضیح خواهیم داد.

  1. اولین پارامتر تعیین نوع مصرفی مخزن میباشد.در ابتدا باید تعیین کنیم که از مخزن برای ذخیره چه نوع سیالی میخواهیم استفاده کنیم تا طراح و سازنده بر اساس سیال مورد نیاز ما نسبت به برآورد قیمت اقدام کند.
  2. دومین پارامتر تعیین نوع شکل مخزن میباشد.تعیین نوع شکل مخزن باید با توجه به محل قرار گیری محل مخزن و نوع کاربری آن انجام شود.بطور مثال برای مخازن حمل مایعات بهتر میباشد از مخازن بیضی شکل استفاده شود.همچنین برای قرار گیری مخازن محیط های باز بهتر میباشد از مخازن استوانه ای استفاده گردد.ولی این بدان معنی نیست که نمیتوان از دیگر مخازن برای محیط های باز استفاده کرد بلکه از لحاظ قیمت و فضای مورد نیاز مخزن استفاده از مخازن استوانه ای بهینه تر میباشد.
  3. سومین پارامتر تعیین ظرفیت مخرن میباشد که این گزینه را مصرف کننده با توجه به سیکل مصرفی منازل ، کارگاه ، شرکت … باید تعیین کند و به سازنده اعلام کند.
  4. ضخامت ورق های مصرفی یا بطور کلی متریال مصرفی در ساخت مخازن فلزی نیز یکی از عامل های مهم و تعیین کننده در قیمت مخزن میباشد.گاها شاید برای شما پیش آمده باشد که بطور مثال یک مخزن ده هزار لیتری را از یک سازنده با یک قیمت متفاوت از سازنده دیگر استعلام کرده باشید که دلیل این تفاوت به احتمال زیاد تفاوت در ضخامت و نوع ورق و متریال مصرفی میباشد.
  5. یکی دیگر از عامل های اصلی در تعیین قیمت تعیین محل ساخت مخزن میباشد.بطور مثال اگر یک مخزن در کارگاه سازنده ساخته شود با ساخت در محل کارفرما تفاوت های زیادی خواهد داشت.اولین و مهمترین آنها تحت پوشش قرار گرفتن بیمه کارکنان در محل کارگاه سازنده میباشد.همچنین هزینه های رفت و آمد و اسکان کارکنان در محل کارفرما نیز یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت مصرف کننده و کارفرما میباشد و مهمترین عامل در دسترس بودن ابزار آلات مورد نیاز در ساخت یک مخزن میباشد که در محل سازنده خیلی سهولت این امر بیشتر میباشد.
در کل این 5 عامل جزو اصلی ترین پارامتر ها برای تعیین قیمت مخازن فلزی یا آهنی میباشد.البته عوامل دیگری نیز بر روی قیمت تاثیرگذار میباشند که از اهمیت چندانی برخوردار نمیباشد ولی در ادامه حتما اشاره هایی به آنها خواهیم کرد.پس حتما ادامه این پست را کاملا مطالعه نمایید.

قیمت مخزن فلزی گالوانیزه

یکی از محبوبترین و پرمصرفترین مخازن در کشور و کره زمین مخازن گالوانیزه میباشد اگ در زمان مسافرت یا بازدید از یک شرکت یا کارگاه تولیدی به اطراف خود نگاه کرده باشید امکان ندارد که یک مخزن گالوانیزه را مشاهده نکنید این به این دلیل میباشد که مخازن گالوانیزه بسیار محبوب و پرمصرف میباشد که یکی از دلایل اصلی این محبوبیت قیمت مناسب این مخازن میباشد.

مخازن گالوانیزه عمدتا بر اساس ظرفیت و متریال مصرفی در آنها قیمت گذاری میشود.مهمترین عامل در تعیین قیمت یک مخزن گالوانیزه نیز نوع مخزن گالوانیزه ، شکل مخزن گالوانیزه ، ظرفیت مخزن فلزی گالوانیزه و ضخامت ورق های مخزن فلزی گالوانیزه میباشد.پس به یاد داشته باشید که اگر از دو سازنده یک مخزن یکسان را قیمت گرفتید و متوجه شدید که قیمت ها با هم تفاوت دارند دلیل اصلی این تفاوت متریال مصرفی و ضخامت مخزن میباشد  که علاوه بر این ها نوع عدسی های مخزن ، نوع پایه های مخزن ، متعلقات مخزن ، نوع فرآیند ساخت و … در تعیین قیمت این دسته از مخازن فلزی موثر میباشد.

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره ، خرید و استغلام قیمت مخازن فلزی گالوانیزه در ساعات کاری با ما در تماس باشید.

قیمت مخزن فلزی 30 هزار لیتری